PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ V TJ SOKOL NA MĚLNÍCE – COVID-19

8.3.2020

Vážení rodiče, vzhledem k aktuálnímu výskytu nákazy koronaviru COVID-19, končícím jarním prázdninám a zejména k chování nezanedbatelné části populace, která v dané situaci postupuje značně nezodpovědně (ačkoliv koronavir pravděpodobně není sám o sobě pro většinu populace až tak nebezpečný, nejedná se pouze o excesy, kdy se osoby, které se během jarních prázdnin nacházely v lokalitách se zvýšeným výskytem nákazy, vědomě vyhýbají karanténním opatřením nařízeným či doporučeným příslušnými odborníky), přistupujeme k preventivnímu opatření spočívající ve zrušení cvičení a tréninků dětí a mládeže po dobu 14 dnů, konkrétně níže uvedených oddílů:

1) Rodiče a děti do 3 let (všestrannost)
2) Děti 3 – 6 let (všestrannost)
3) Dívky 6 – 18 let (všestrannost)
4) Kluci 6 – 14 let (všestrannost)
5) Muay Thai – děti (pod vedením trenéra Davida Vegrichta)
6) Krav Maga

Pokladna (kancelář) bude po dobu těchto 14 dní také uzavřena.

Parkour (externí spolek) – na tréninky se informujte u trenéra parkouru.

Pokud se situace nebude nadále komplikovat, tréninky a cvičení všech oddílů budou standardně probíhat od 23. března 2020.

Nepodléháme hysterii, naše rozhodnutí je racionálním vyhodnocením aktuálně dostupných informací. Naší hlavní tělocvičnu využívají denně stovky sportovců včetně základních škol a není technicky možné v rámci každého dne zajistit nadstandardní desinfekci povrchů všech užívaných prostor mezi jednotlivými tréninkovými jednotkami. Našim cílem je ochránit především Vaše děti, naše cvičitele a trenéry, ale také Vás a Vaše nejbližší, z nichž mnozí patří do tzv. „rizikových skupin“.

Jakmile se situace kolem koronaviru stabilizuje, připravíme pro Vaše děti, náhradu za zrušené cvičení a tréninky v podobě speciálního sportovního vyžití nad rámec běžných hodin.

Věříme, že naše rozhodnutí pochopíte a vše bude brzy dobré. Děkujeme všem, kteří si v této věci počínají zodpovědně a ohleduplně ke svému okolí.

Vedení TJ Sokol na Mělníce