OBNOVENÍ PROVOZU ODDÍLŮ V TJ SOKOL NA MĚLNÍCE – COVID-19

24.5.2020

Vážení rodiče a sportovci,

vzhledem ke zlepšení situace týkající se onemocnění COVID-19 resp. koronaviru SARS-CoV-2 v níže uvedených termínech obnoví sportovní činnost oddíly:

• Rodiče a děti do 3 let (všestrannost) – v pondělí 1. června 2020
  • Děti 3 – 6 let (všestrannost) – v pondělí 1. června 2020
  • Dívky 6 – 18 let (všestrannost) – v pondělí 1. června 2020
  • Kluci 6 – 14 let (všestrannost) – v úterý 2. června 2020
  • Muay Thaijiž trénuje (postupujte dle pokynů trenérů Davida Vegrichta a Leoše Brycha)
  • Krav Maga – v pátek 29. května 2020
  • Atletika – již trénuje (postupujte dle pokynů trenérů Marie Kozlíkové a Jana Konopa)

Tréninky budou probíhat ve standardních časech dle rozvrhu Tyršova domu nebo dle pokynů trenérů.

Provoz pokladny (kanceláře) bude obnoven v pondělí 1. června 2020.

Parkour (externí spolek) – na tréninky se informujte u trenéra parkouru.

Veškeré tréninky a cvičení budou probíhat za nadstandardních hygienických a zdravotních podmínek, které budou upřesněny a zveřejněny ve sportovištích.

Do sportovišť budou mít přístup pouze sportovci, u kterých se neprojevují žádné příznaky virového onemocnění (například zvýšená tělesná teplota, dušnost, atd.).

24. května 2020

Vedení TJ Sokol na Mělníce