OBNOVENÍ ČINNOSTI ODDÍLŮ V TJ SOKOL NA MĚLNÍCE – COVID-19

23.5.2021

Vážení rodiče a sportovci,

vzhledem ke zlepšení situace týkající se onemocnění COVID-19 v níže uvedených termínech obnoví sportovní činnost oddíly:

• Děti 3 – 6 let (všestrannost) – v pondělí 31. května 2021
  • Dívky 6 – 18 let (všestrannost) – v pondělí 31. května 2021
  • Muay Thaitréninky začnou v týdnu od 24. 5. 2021 dle pokynů trenérů Davida Vegrichta a Leoše Brycha
  • Krav Maga – přesný termín k dnešnímu dni nestanoven (postupujte dle pokynů Josefa Šedivého)
  • Atletika – v úterý 25. května 2021 (dle pokynů trenérů Marie Kozlíkové a Jana Konopa)

Cvičení „Rodiče a děti do 3 let (všestrannost)“ bude vhledem k aktuálním restrikcím a požadavkům obnoveno později dle vývoje zdravotní situace (pravděpodobně nejdříve v září 2021).

Parkour (externí spolek) – na tréninky se informujte u trenéra parkouru.

Tréninky budou probíhat ve standardních časech dle rozvrhu Tyršova domu nebo dle pokynů trenérů.

Provoz pokladny (kanceláře) bude obnoven v pondělí 24. května 2021.

Veškeré tréninky a cvičení budou probíhat za nadstandardních hygienických a zdravotních podmínek, které budou upřesněny a zveřejněny ve sportovištích.

Do sportovišť budou mít přístup pouze sportovci, kteří před zahájením každé tréninkové jednotky řádně prokáží, že splňují veškerá aktuální opatření Ministerstva zdravotnictví – TOTO MOHOU UČINIT (respektive zákonní zástupci nezletilých) PROSTŘEDNICTVÍM ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ, KTERÉ MUSÍ VYPLNIT A PŘEDAT PŘÍSLUŠNÉMU TRENÉROVI PŘED ZAPOČETÍM KAŽDÉ TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY – ČESNÉ PROLÁŠENÍ KE STAŽENÍ ZDE: ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

23. května 2021

Výbor TJ Sokol na Mělníce