CVIČENÍ A TRÉNINKY V PRŮBĚHU CELÉHO ZÁŘÍ 2017 BUDOU PROBÍHAT NA ATLETICKÉM HŘIŠTI POD TYRŠOVÝM DOMEM

29.8.2017

V průběhu měsíce září 2017 budou z důvodu nezbytné rekonstrukce podlahy v hlavním sále Tyršova domu probíhat veškeré cvičení a tréninky VÝHRADNĚ na hřišti pod Tyršovým domem. V případě deštivého počasí cvičení odpadne.

Z tohoto důvodu Vás prosíme o následující:

1. Děti voďte na naše atletické hřiště pod Tyršovým domem. Na stejném místě si děti opět vyzvedávejte. Šatna a sociální zařízení V Tyršově domě budou také mimo provoz. Šatna a sociální zařízení pro hřiště jsou v těsné blízkosti hřiště.
  2. Dávejte dětem v průběhu celého měsíce oblečení a obuv vhodnou pro cvičení venku
  3. V případě deštivého počasí cvičení nebude, proto děti na cvičení nevoďte. Aktuální informace o nekonání cvičení v případě nepříznivého počasí naleznete na webových stránkách www.sokol-melnik.cz

Děkujeme za pochopení a spolupráci

Výbor Tělocvičné jednoty Sokol na Mělníce